НАЗК почало перевірку щодо керівника ДП “Укравтогаз” Ватажишина

Сумісництво посад та законність призначення. НАЗК перевірить факти щодо можливих порушень антикорупційного законодавства з боку нового керівника дочірнього підприємства "Укравтогаз" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Олександра Ватажишина. 

Олександр Ватажишин

У відомстві почали перевірку після звернення активістів ГО "Стоп корупції". Про реакцію НАЗК повідомив активіст проекту Роман Литвин.

Зазначимо, що раніше команда ГО "Стоп корупції" звернулася з аналогічним зверненням до Голови Уряду Володимира Гройсмана.
"ДП "Укравтогаз" є на 100% державним підприємством і чинне законодавство України передбачає попереднє проведення конкурсу на зайняття вакантних посад на державних підприємствах. Однак документів, що підтверджують проведення конкурсу на зайняття посади керівника дочірнього підприємства "Укравтогаз" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" нами не було виявлено в загальнодоступних ресурсах.

Ми звертались до керівництва НАК "Нафтогаз України" за роз'ясненнями ще в лютому. На відповідь на запит закон передбачається п'ять днів. Але відповіді ми так і не отримали, тому звернулись до Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана", – пояснив активіст ГО "Стоп корупції" Роман Литвин.

Коментарі