НАЗК направило до суду адмінпротокол щодо скандального мера Святогірська Дзюби

НАЗК направило до суду протокол про адміністративне правопорушення щодо Святогірського міського голови Олександра Дзюби. Про це дізнались активісти місцевого осередку "Стоп корупції".

Було встановлено, що міський голова Святогірська порушив вимоги щодо уникнення та врегулювання конфлікту інтересів. Зокрема, Дзюба, будучи посадовцем місцевого самоврядування і почесним громадянином Святогірська, одноосібно ухвалив рішення про призупинення дії рішення Святогірської міської ради, відповідно до якого Почесний громадянин, який одночасно є посадовою особою, втрачає права та пільги, передбачені званням Почесного громадянина Святогірська, зазначили у НАЗК.

Додамо, що днями міський голова Дзюба, який був героєм серії розслідувань "СтопКору", завітав до головного офісу проекту. Наступного дня після його візиту голова святогірського осередку "Стоп корупції", ветеран АТО Володимир Рибалкін отримав повістку.

Нагадаємо, активісти "Стоп корупції" з 18 міст України показали на всю країну результати перевірки корупціонерів цього разу у містах Донецької області. Представники проекту стали свідками колапсу влади у Святогірську, де міський голова у змові з депутатами саботує роботу Святогірської міської ради та зірвав процес децентралізації.

Пізніше, 17 липня, міський голова Святогірська Донецької області Олександр Дзюба подав у відставку. Про це стало відомо представникам місцевого осередку "Стоп корупції" з офіційного сайту Святогірської міської ради.

"На сайті Святогірської міської ради з'явилась новина про наміри міського голови Святогірська піти у відставку. Це питання винесуть на розгляд депутатів Святогірської міської ради", – зазначив голова святогірського осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін.

 

Коментарі