На окупованій території Луганської області бойовики Плотницького розграбували три десятки дач в товаристві "Угольок". Інцидент стався в кінці лютого, але тільки зараз мирні жителі вирішили розповісти про нього.

Пару місяців люди мовчали, сподіваючись, що окупанти виконають свою обіцянку і повернуть вкрадене, передає "Діалог.UA".

Підсумок "договору" з визволителями був передбачуваний – обкрадених власників дач обдурили. Власники дач оприлюднили відео наслідків пограбування їхніх будинків і телефонні переговори з командиром бойовиків Володимиром Бесідою.

Крім цього вони звернулися з письмовими заявами до "генерального прокурора" "ЛНР".

В Луганской области мародеры из ЛНР разграбили около 30 дач в садоводческом товариществе "Уголек" (Славяносербский район).Инцидент произошел еще в феврале, однако жертвы ограбления решили придать его огласке только сейчас, так как боевики обещали людям возместить ущерб и просили не рассказывать о случившемся. В итоге обманули. Владельцы дач записали на видео последствия визита "освободителей" в их дома, а также телефонные переговоры с командиром боевиков Владимиром Беседой, который обещал людям вернуть награбленное, и обманул. Говорят, с дач вывезли три "Урала" награбленного добра. Кто еще хочет народную республику? Есть еще желающие?

Posted by Денис Казанский on 4. juuni 2017. a.

Постраждалі кажуть, що мародери вивезли з дачного товариства три вантажівки цінностей, а повернули тільки одну. Після переговорів та обіцянок їх обдурили.

До слова, автором заяви "прокурору ЛНР" виявився брат загиблого в Чечні військового РФ.

Блогер Денис Казанський нагадав мирним жителям, що загарбники ніколи не роблять щасливими людей на окупованих територіях.

Раніше стало відомо, що луганські терористи в присутності ОБСЄ закладали протитанкові міни на блокпосту біля Первомайська.

Тим часом суд Луганської області відпустив екс-мера Кадіївки, який брав участь у створенні "ЛНР".

Коментарі