Найдієвіший метод боротьби з корупцією – розстріл – дані соціологічного опитування

Скористався службовим становищем - попадаєш під розстріл. Саме такий метод боротьби з корупцією українці вважають найефективнішим. Саме про такі настрої свідчать дані соцопитування, яке провів Київський міжнародних інститут соціології.

Проаналізувавши відповіді респондентів, експерти дійшли висновку, що майже вісімдесят відсотків українців не вірять, що за останній рік рівень корупції знизився. Людей, що дотримують такої думки, майже половина. Ба навіть навпаки, опитані схильні думати, що рівень проявів хабарництва зріс. Таких 31, 8 відсотка. І лише п'ять відсотків зазначили, що ситуація покращилася.

При цьому третина українців вважає, що ефективними ліками для корупціонерів буде розстріл, як у Китаї. Шістнадцять відсотків наполягають на ефективності та дієвості саме такого вбивчого методу, дев'ятнадцять з половиною відсотків радше згодні. Найбільше на радикальне покарання для корупціонерів очікують жителі Миколаївської, Чернівців та Донеччини. Однак при цьому сорок відсотків українців не погоджуються і не підтримують таких убивчих методів.

Коментарі