Найбільш комфортні міста світу: Київ встановив антирекорд

За даними видання The Economist, Київ опинився у списку міст, які втратили позиції у рейтингу найкомфортніших міст світу. "Сусідами" Києва у цьому питанні виявились Сан Хуан, Дамаск та Каракас.

Новину передає "Преса України".

Відомий журнал The Economist представив свій щорічний рейтинг найкомфортніших для проживання міст світу Global Liveability Index 2018. Перше місце завоював Відень, друге – Мельбурн, третє Осака. У топ-5 увійшли канадське місто Калгарі та австралійський Сідней.

Київ також фігурує у рейтингу. Однак майже в самому кінці, на 118 місці з 140 можливих. Так, українська столиця опинилась серед міст, які погіршили своє становище. За останні 5 років показник комфортності Києва впав на 12,6%. Слідом за Києвом розмістились Сан Хуан (Пуерто-Ріко), Дамаск (Сирія), Каракас (Венесуела), Асунсьон (Парагвай).

Як повідомлялось раніше, у рейтингу UBS Київ опинився серед найдешевших міст світу. Українська столиця розмістилась на 75 місці з 77.  Поруч з Києвом знаходяться Делі, Маніла, та Нігерія. До слова, рейтинг складався, виходячи з аналізу цін на стандартизований кошик з 128 товарами та послугам, розрахованих для типової європейської сім’ї з трьох осіб. Споживчі звички та середній заробіток людей 15 найпопулярніших професій теж були взяті до уваги.

Коментарі