Нацгвардію – на вулицю: з’явилися перші деталі нововведення від МВС

26.07.2019 15:51

З 1 серпня піші підрозділи особового складу Національної гвардії почнуть патрулювати українські міста.

Про це повідомила прес-служба МВС.

Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий зазначив, що відповідне доручення вже підготували. Самостійні патрулі Нацгвардії будуть нести службу 5 днів в тиждень 6 годин з моменту виходу на маршрут. За словами Ярового, в таких патрулях буде задіяно 50% від особового складу патрульних підрозділів Нацгвардії.

За словами заступника командувача НГУ Миколи Миколенка, на патрульну службу від Нацгвардії заступить близько 2 тисяч військовослужбовців.

"Зони оперативного реагування, день і час несення служби, кількість змін з урахуванням оперативної обстановки визначаються керівником органу Нацполіції за погодженням з командиром військової частини Нацгвардії", – сказав Миколенко. Також він додав, що під час виконання певних завдань загони Нацгвардії будуть перебувати в підпорядкуванні керівника Нацполіції, на території якого вони будуть нести службу.

Згідно з графіком МВС, підрозділ патрулюватиме ділянку радіусом в 1,5 км. Крім піших патрулів НГУ, планується і служба автопатрулів та підрозділів зі службовими собаками. Ймовірно, група буде складатися з трьох військовослужбовців.

Поки невідомо, тимчасова ця норма чи постійна.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X