Насіров вирішив вибачитися перед жінками

Відсторонений від своєї посади головний фіскал України Роман Насіров шкодує про свою поведінку та імітацію хвороби. Тепер він обіцяє поводитися добре і співпрацювати з Національним антикорупційним бюро і САП.

Про це він пише в своєму блозі для видання "Обозреватель". Насіров, який раніше всіх запевняв в тому, що хворобу він не симулює (не зважаючи на те, що медичний огляд показав, що чиновник повністю здоровий і симулював інфаркт, – ред), вирішив вибачитися перед народом. Особливо перед жінками, оскільки, мовляв, не можна чоловікові показувати свою слабкість в такій серйозній ситуації.

Однак наш герой не впадає у відчай і вважає, що раз дана ситуація не змогла його зламати, і він виявився здатний знайти 100 мільйонів гривень і вийти на волю, то тепер він став набагато сильнішим. Наостанок Насиров пообіцяв розповісти, як він тепер співпрацює зі слідством.

Нагадаємо, раніше Насіров заявив, що він ні в чому не винен, вніс 100 мільйонів гривень застави, надів електронний браслет і вийшов на волю. До слова, Юлія Марушевская розповіла, як після арешту Насірова на Одеській митниці сталася пожежа.

Коментарі