Юристи громадської організації "Центр протидії корупції" звернулися до керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького та процесуального керівника відділу управління процесуального керівництва Романа Симківа з проханням повторно подати до суду клопотання щодо стягнення в бюджет 100 мільйонів гривень застави відстороненого голови ДФС Романа Насірова.

Про це журналістам програми "Схеми" (спільного проекту "Радіо Свобода" і телеканалу "UA:Перший") повідомили в ЦПК.

У своєму зверненні від 30 жовтня юристи посилаються на розслідування журналістів "Роман з паспортами", в якому йдеться про порушення Романом Насіровим умови запобіжного заходу, зокрема, двох незданих на зберігання паспортів. І наводяться докази дійсності цих документів.

У листі на ім'я процесуального керівника по справі Романа Симківа "Центр протидії корупції" просить вирішити питання щодо повторного звернення до суду з клопотанням про стягнення застави, внесеної родиною за Романа Насірова, в дохід держави.

Вказані у цьому зверненні обставини дають всі підстави для повторного звернення до суду з клопотанням про звернення застави в дохід держави, – мовиться у зверненні.

Раніше програма "Схеми" з'ясувала, що відсторонений голова Державної фіскальної служби Роман Насіров, якого підозрюють у зловживанні службовим становищем і нанесенням збитків державі на 2 мільярди гривень, порушив умови запобіжного заходу. Враховуючи це, редакція вважає, що держава має всі підстави стягнути 100 мільйонів гривень застави, внесеної його родичами на тимчасовий рахунок, у дохід держави.

Після сюжету Національне антикорупційне бюро України попросило Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру повторно звернутися до суду з клопотанням про стягнення до державного бюджету 100 мільйонів гривень.

Коментарі