Нардепу Денисенку вручили підозру

13.08.2018 14:23

Вже не перший місяць «СтопКор» стежить за подіями в Дніпрі та корупційними злочинами, які здійснили за сприяння народного депутата Андрія Денисенка. Десятки звернень до Генеральної прокуратури, НАБУ, МВС та СБУ – але відповідей немає. Тож активісти «СтопКору» вирушили до Дніпра, щоб самотужки вручити Денисенку громадську підозру на підставі проведених журналістських розслідувань.

Аж тут з’ясувалося, що за адресою, яку нардеп вказав у декларації, він… не проживає. Те, що квартира, де мав би мешкати пан Андрій, дійсно йому належить і вона досить спартанська, це факт. Його тут навіть пам’ятають, втім давно не бачили.

Бо народний депутат збрехав і насправді живе зовсім в іншому місці. Втім, така брехня заборонена законодавством. Але після всіх розслідувань журналісти вже знають, де шукати нардепа. Наприклад, в кабінеті першого заступника обласного голови Дніпропетровської області або в іншого заступника – пана Валерія Безуса, який власними руками віддав Аульську хлоропереливну станцію, стратегічний об’єкт підвищеної небезпечності, в приватні руки компанії, яку контролює Денисенко. Можливо, тому від документа, який стопкорівці намагалися йому залишити, він відхрестився, як і взагалі від знайомства зі скандальним депутатом.

«Я жодних повідомлень брати не буду, тому що я Денисенка як депутата знаю, але з ним жодного разу я не бачився і не спілкувався (…) Особисто його не бачив. І в цьому приміщенні – ані разу», - запевнив пан Безус.

Пильнуйте за перебігом подій з сюжету:

Коментарі