Нардепи розглянуть питання про введення візового режиму для росіян

Верховна Рада цього тижня розглядатиме питання про запровадження візового режиму  при в'їзді на територію України. Цю інформацію підтвердили у партії "Народний фронт". На разі проводиться оцінка, чи вдасться набрати достатню кількість голосів.

Новину повідомляє "Преса України".

За даними одного з українських видань, фракції ще на минулому тижні повинні були провести звірку голосів, щоб зрозуміти, наскільки реально провести результативне голосування за введення віз з РФ. У разі, якщо б голосів вистачало, на цьому тижні питання мали б винести на голосування в сесійний зал.

Проте результати звірки поки невідомі. При цьому джерела видання стверджують, що ймовірність голосування цього тижня за візовий режим з Росією залишається високою.

За словами заступника голови фракції "Народний фронт" Андрія Тетерука, зараз в парламенті також проводиться роз'яснювальна робота щодо даного питання.

"На мій погляд одразу після отримання Україною безвізу, наступне стратегічне питання, яке потрібно вирішити у парламенті, – це введення візового режиму з РФ. Для цього потужно працюємо… Введення візового режиму буде адекватною відповіддю української влади на всю ту агресію, яка відбувається впродовж останніх років. І для цього робиться все можливе, і правильно ви зауважили, що зараз підбиваються підсумки та кількість голосів народних депутатів, які готові за це голосувати, проводиться роз'яснювальна робота і ми повинні здійснити цей відповідальний крок і ввести візовий режим з РФ", – сказав він.

Нагадаємо, наприкінці грудня минулого року глава українського парламенту Андрій Парубій заявив, що після остаточного формування спільної позиції у Верховній Раді в 2017 році може бути прийнято рішення про введення віз з РФ.

Інші новини

Коментарі