Деснянський суд притягнув до відповідальності народного депутата Павла Різаненка за те, що був за кермом на підпитку. Місяць тому нардепа Різаненка затримала поліція за кермом у нетверезому стані.

Невідворотність покарання для народних обранців – тема, яка викликає великий суспільний резонанс. З півтори сотні мітингувальників і активістів кількох громадських організацій, журналісти з камерами різних телеканалів зібрались 6 липня на засідання Деснянського районного суду столиці з визначення міри покарання для народного обранця.

Сам Різаненко на засідання не з’явився, лише направив письмові пояснення, в яких попросив розглядати справу в його відсутність. Нардеп пояснив, що не заперечує своєї провини та готовий понести відповідальність. Така поведінка тягне перш за все моральну відповідальність обранця перед суспільством.

Обранця зупинила поліція 28 травня близько 11 вечора у столиці. Він погодився пройти алко-тест, який засвідчив перевищення у крові допустимих норм алкоголю на 40 відсотків.

У соціальних мережах Різаненко визнав провину лише 8 червня – майже через 2 тижні після того, як був затриманий. Активісти вважають, що це свідчить про те, що депутат намагався приховати правду від громадськості. А провину публічно визнав лише коли справа набула розголосу.

Суддя Деснянського районного суду Олег Грегуль зачитав ухвалу суду: Різаненка визнати винним, накласти штраф у розмірі 10200 грн і на рік позбавити права керувати авто.

Коментарі