Нардеп Яценко намагається тиснути на активістів уманського осередку “Стоп корупції” через Антимонопольний комітет України

16.08.2017 22:27

Народний депутат Антон Яценко після розслідування "СтопКору" про будівництво у місті скандального комплексу фонтанів, на який витратили мільйони бюджетних коштів, звернувся до голови Антимонопольного комітету України.

У своєму зверненні політик необґрунтовано звинуватив активістів уманського осередку "Стоп корупції" у шахрайських діях, вимаганні грошових коштів із суб'єктів господарювання. У разі, якщо підприємці не дають громадським активістам проекту хабарі, ті нібито, за твердженнями Яценка звертаються до голови Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету. Про це стало відомо активістам уманського осередку "Стоп корупції".

"Про нашу "злочинну діяльність" Яценко повідомив голову Антимонопольного комітету під час особистої зустрічі. Окрім нас у злочинній діяльності та шахрайстві звинуватив і голову Черкаського територіального відділення Антимонопольного комітету. Нібито той перебуває з нами у змові, перевищує службові повноваження і надсилає на адресу компаній, причетних до будівництва скандального комплексу фонтанів, листи у вигляді звернень та розпоряджень.

У комітеті провели перевірку і не знайшли підтверджень слів Яценка, окрім того, у комітеті зауважили, що не вбачають перевищення службових повноважень з боку колеги - представника антимонопольного комітету у Черкаській області", - зазначили активісти уманського осередку "Стоп корупції".

Нагадаємо, раніше "СтопКор" розкрив тендерні махінації та корупційну схему з будівництвом сучасного фонтану в Умані. Про це йшлося у сюжеті Лілії Ткачук. На водограї нагріли руки чиновники міської ради, яких поліція підозрює у розтраті державних коштів, а відомий депутат Верховної ради пропіарився на будівництві за гроші з бюджету.

Авторка розслідування знайшла численні порушення під час проведення торгів, вивела на чисту воду так званих виконавців проекту і показала, до кого тягнуться корупційні ниточки.

Додамо, що в Уманській міській раді підрахували, що на утримання фонтанного комплексу необхідно виділити 225 000 гривень. Про це йшлося у проекті рішень Уманської міської ради та виконавчого комітету Уманської міської ради.

Коментарі