Нардеп “Опоблоку” Новинський може сісти у в’язницю – подробиці гучної справи

Народний депутат України від партії "Опозиційний блок" приховав від податкової близько 9 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба Національного агентства з питань запобігання корупції, передає "Діалог.UA".

Нагадаємо, в жовтні Вадим Новинський став главою руху "Партія миру", що є начебто проукраїнським, але більше нагадує проросійський.

Відзначається, що недавно завершилася повна перевірка декларацій народного депутата Вадима Новинського. Відповідно до неї, нардеп приховав від податкової як мінімум 8,6 млн гривень. У 2015 і 2016 роках Новинський "забув" вказати, що йому належить частина акцій чотирьох компаній і двох частин приміщень, які перебували в його користуванні.

У прес-службі повідомили, що всі необхідні документи вже передані в Національне антикорупційне бюро. У самому НАБУ поки ніяк не відреагували на заяву в НАЗК, також не з'явився і депутат Новинський. Крім Новинського, в НАБУ передали документи по двох українських чиновниках: це інспектор ГУ Національної поліції в Київській області Сергій Земенко, а також депутат Маріупольської міської ради Савелій Вашура.

Додамо, що 9 жовтня в кулуарах Парламентської асамблеї Ради Європи ніхто з української делегації не виявив бажання спілкуватися з пропагандистською Скабеєвою, крім нардепа Новинського. Окрім того, одіозний нардеп погрожує Україні громадянською війною в разі, якщо українська православна церква отримає незалежність від Московського патріархату.

Коментарі