Нардеп-невидимка Денисенко підкручує лічильник, щоб не сплачувати за електроенергію?

Вже кілька місяців активісти «Стоп Корупції» намагаються упіймати народного депутата Андрія Денисенка, щоб отримати від нього коментар. Парламентарій прогулює сесії Верховної Ради, майже не з'являється на засіданнях власного комітету та не відповідає на телефонні дзвінки. Крім того, за місцем реєстрації, що вказане в його декларації, його також не вдалося знайти.

Активісти «СтопКору» виїжджали до Дніпра, де зареєстрований та начебто проживає нардеп, але побачили лише вкриті пилом зачинені двері. А опитування сусідів показало, що за офіційною адресою депутат не з'являється.

Подивившись на лічильник електроенергії, журналісти побачили, що за час проживання – а це як мінімум 2017 рік, оскільки квартира вказана була в декларації за 2017 рік, – він зміг використати аж 27 кіловат електроенергії. Тут є два варіанти: або ж пан Денисенко там не проживає взагалі, або ж він «скручує» електроенергію, оскільки народному депутату не вистачає коштів на те, щоб оплачувати комунальні послуги.

Під час візиту до Дніпра активісти шукали нардепа скрізь, та все марно: Денисенко наче крізь землю провалився. З'ясувалося також, що у народного обранця є й незадеклароване майно, а це вже – серйозне порушення законодавства.
Дивіться спеціальний відеорепортаж з Дніпра:

Коментарі