Нардеп Лубінець хотів взяти на поруки підозрюваного у замаху на вбивство

Народний депутат Дмитро Лубінець виступив на захист одного з членів злочинного угрупування, яке здійснило замах на життя керівника ПАТ «Державна продовольчо-зернової корпорації України». Політик хотів взяти одного з підозрюваних на поруки. Про це він заявив в інтерв'ю «СтопКору».

Додамо, що суд вирішив випустити зловмисників під заставу у 350 тисяч гривень для кожного. Таке рішення суд ухвалив 1 березня.

«Ми не розуміємо, як осіб, які займаються організацією замовних убивств, могли випустити під заставу. Невже людське життя можна оцінити у 350 тисяч гривень? Фактично, за ці гроші убивці можуть вийти на свободу. При цьому народний депутат Лубінець активно виступив на захист одного зі зловмисників Стараченка та приїхав під ізолятор тимчасового тримання, де перебували особи. Ми не розуміємо, чому народний обранець фактично покриває убивць.

При цьому політик позитивно відгукнувся про Стараченка, нібито той на волонтерських засадах допомагає бійцям АТО, а його родина перераховує гроші на потреби військових. Але цей факт не може виправдати людину, яка намагалась вкоротити віку керівнику ДПЗКУ», – зазначили активісти «Стоп корупції».

Додамо, операцію із затримання групи осіб, яких підозрюють у замаху на життя керівника ДПЗКУ, співробітники Нацполіції України та ГПУ проводили 26 та 27 лютого.

Додамо, що замах на життя одного з керівників ДПЗКУ відбувся 10 листопада 2017 року. Інцидент пов’язують із професійною діяльністю потерпілого.

Коментарі