Надзвичайні подробиці викрадення чоловіка на Рівненщині

Кіберполиція затримала зловмисників, які викрали чоловіка та вимагали у нього пів мільйона гривень. Гроші вони вимагали нібито за сплату "боргу". Встановлено, що до реалізації злочинної схеми також були задіяні працівники правоохоронних органів спеціального призначення. Наразі триває збір доказів щодо їх причетності до вчинення злочину. За фактом вчиненого кримінального правопорушення поліцейські розпочали кілька кримінальних проваджень, про це повідомляється на офіційному сайті Департаменту кіберполіції.

Затримані займались шахрайством з банківськими картками, так званим «скіммінгом». Працівникам кіберполіції під час документування злочинної діяльності шахраїв стало відомо, що вони планують вчинити ще один злочин – викрадення людини з метою отримання грошей.

У реалізації цього злочину оперативники з кіберполіції викрили і працівників правоохоронних органів. Вони допомагали зловмисникам у отриманні інформації, щодо місця перебування потерпілого. Інформацію щодо викритих працівників правоохоронних структур було надано до відповідних контролюючих органів.

За результатами проведених заходів працівники Департаменту кіберполіції спільно з працівниками Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України затримали злочинну групу.

Встановлено, що зловмисники викрали чоловіка у місті Рівне. Звідти вони переправили його автомобілем у Київську область, де методом тортур та фізичного насилля вимагали у нього пів мільйона гривень. Гроші потерпілий, нібито, заборгував одному із учасників злочинної групи.

 

Під час спецоперації, яку було проведено із залученням спецпризначенців, заручника було звільнено. У будинку, де його утримували, поліцейські затримали і одного із учасників угрупування. Іншого затримали у Києві за місцем проживання. Поліцейські встановили, що він раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення різного роду злочинів.

Двом учасникам злочинної групи повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) та ч. 2 ст. 189 (Вимагання) Кримінального кодексу України. Їх затримано в порядку ст. 208 КПК України та взято під варту без можливості внесення застави.

У той же час тривають слідчі дії, спрямовані на документування протиправної діяльності співробітників правоохоронних органів, які використовуючи своє посадове становище, надавали допомогу затриманим у вчиненні злочинних дій.

Інші новини

Коментарі