Надзвичайна ситуація на Закарпатті: мікроавтобус з людьми зірвався в прірву – кадри

Автобус злетів з висоти вниз і потрапив на залізничні колії прямо перед проїжджаючим товарним потягом. 

Як повідомляють в соцмережі, сьогодні в селі Малий Березний Великоберезнянського району Закарпатської області мікроавтобус злетів з гори вниз і впав на залізничну колію прямо перед проїжджаючим товарним поїздом, передає Ua-reporter.

"Сьогодні з сім'єю були свідками наслідків страшної аварії, яка сталася на виїзді з Малого Березного. Бусик з людьми вилетів з дороги і впав у прірву на залізничні колії. На фото вже зафіксовано момент, коли люди зіштовхнули авто зі шляху перед товарняком, який якраз підходив. Все ніби живі, але кількох людей забрала швидка, серед яких жінка у важкому стані.

Судячи з усього, аварія сталася через ремонт відбійника на узбіччі та установку знака об'їзду ремонтних робіт (на фото його вже з дороги відтягнули), а також через людську недбалість. Як сказали люди, ремонтується той відбійник вже місяцями. Через це, за словами свідків аварії, не розминулися бусик і авто, яке зупинилося і поїхало далі. Ще одне свідчення того, як кожна дрібниця на дорозі може стати фатальною", – написав у мережі "Фейсбук" користувач Євген Тичина.

Коментарі