Начальника відділу ДФС Київщини посадили під домашній арешт за хабарництво

Начальнику відділу Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту за хабар у розмірі 260 тисяч гривень. Про це повідомили у прес-службі прокуратури АР Крим, передає УНН.

"Прокуратурою Автономної Республіки Крим здійснюється досудове розслідування за фактом отримання співробітниками Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області неправомірної вигоди у сумі 260 тисяч гривень від представника суб’єкта господарювання за не направлення до суду позовної заяви щодо визнання договору недійсним", – йдеться в повідомленні.

Суд обрав начальнику ДФС Київської області запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту та її відсторонено від займаної посади.

Нагадаємо, 19 липня 2017 у місті Києві було затримано головного державного інспектора Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області при отриманні другої частини неправомірної вигоди у сумі 240 тисяч гривень.

В ході подальшого досудового розслідування слідчими прокуратури 9 серпня 2017 вручено письмове повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України начальнику відділу Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області, яка діяла з затриманим у співучасті.

Коментарі