Начальник відділення поліції в аеропорту “Київ” попався на хабарі

Начальника відділення поліції в аеропорту "Київ" Солом’янського управління Національної поліції столиці затримали на хабарі у 7 тис. дол. США. Про це передає УНН з посиланням на управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України (ГПУ).

"Працівниками департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ спільно зі співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ затримано начальника відділення поліції в аеропорту "Київ" Солом’янського управління поліції, який вимагав та отримав через посередника – адвоката від громадянина Узбекистану неправомірну вигоду в сумі 7 тис. дол. США". – йдеться у повідомленні.

Затримання було проведене в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.27 ч.3 ст.368, ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дій з використанням наданої їй влади).

Встановлено, що начальник відділення поліції за попередньою змовою з адвокатом вимагали грошові кошти за повернення вилученого закордонного паспорта та закриття кримінального провадження.

Під час отримання останньої частини грошових коштів вказаних осіб затримано у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.

Нагадаємо, що за таке кримінальне правопорушення загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10-ти років.

Коментарі