НАБУ та ГПУ примирять в США – Чалий

Валерій Чалий заявив, що у Вашингтон прибудуть керівники НАБУ, САП, ГПУ та інших правоохоронних структур. Посол України в США заявив, що в Америці займуться примиренням НАБУ та ГПУ.

Новину передає "Преса України".

Український посол у США Валерій Чалий розповів, що у Вашингтоні зустрінуться директор НАБУ Артем Ситник, керівник САП Назар Холодницький та заступник генпрокурора Євген Єнін. За його словами, сторони піднімуть важливі питання.

"Думаю, ми тут в посольстві їх об'єднаємо", – наголосив посол.

Йдеться про НАБУ та ГПУ. Нагадаємо, так звані розбірки між НАБУ та ГПУ розпочались після того, як Генпрокуратура викрила "таємний офіс" Національного антикорупційного бюро України. За попередніми даними, в офісі незаконно зберігали секретну документацію. Крім того, у НАБУ заявили на всю Україну, що представники СБУ за наказом ГПУ зірвали таємну операцію та затримали їхніх детективів. Представники НАБУ назвали такий крок "диверсією".

Як повідомлялось раніше, у НАБУ відкрили кримінальне провадження проти генпрокурора Юрія Луценка. Тим часом у ГПУ порушила кримінальну справу проти керівника НАБУ Артема Ситника. У першому випадку підставою стало незаконне збагачення генпрокурора. У другому – передача Ситником "цікавих" матеріалів представникам ЗМІ.

Коментарі