На журналістів “СтопКору” напав начальник управління ритуальних послуг

24.04.2018 12:53

Начальник управління ритуальних послуг КМДА на напав на знімальну групу «СтопКору». Микола Бабій намагався розбити відеокамеру, після цього відібрав у журналіста мобільний телефон та зник у кабінеті. Про це з місця подій повідомляють журналісти «СтопКору».

Медійники уже викликали на місце інциденту поліцію.

Додамо, що «СтопКор» проводить розслідування щодо діяльності керівництва столичного крематорію.

Київський крематорій – один із трьох ритуальних закладів подібного типу в Україні. І водночас це наймоторошніше місце в Києві, яке жителі столиці охрестили «дорогою в пекло». В яких саме умовах відбувається кремація і прощання – дізнались журналісти «СтопКору». Про це йшлося в одному з випусків програми.

Отруйний дим, антисанітарія та відсутність пристойних умов для прощання з близькими – саме це на власні очі побачив репортер Олег Корнієнко під час роботи над матеріалом про столичний крематорій. Як зазначає журналіст, провівши у цьому ритуальному закладі якихось 20 хвилин, звідти можна вийти з запаленням легенів.

У залі крематорію – грибок на стінах та калюжі, захаращені вінками кутки (до речі, ще невідомо, чи не кочують вони від церемонії до церемонії). Приміщення не опалюються, але і це ще не все. Чи не найбільше вразила журналіста повна відсутність у закладі вбиралень.

Зазначимо, що за два дні після виходу ганебного для керівництва крематорію сюжету тут було відкрито стаціонарну вбиральню та поставлено пару біотуалетів. Але питання, як і чому керівники закладу досі заплющували очі на те, що відвідувачі справляють потреби прямо на могили, залишається відкритим. «Ну это менталитет людей, понимаете?» – стверджує директор КП «Київський крематорій» Ігор Дашуков.

Інші матеріали ексклюзивного розслідування «СтопКору» дивіться у сюжеті.

Коментарі