На Житомирщині “СтопКор” дізнався, як міська рада розтринькала бюджетні кошти на встановлення спортмайданчика

Представники Олевського осередку ГО "Стоп корупції" звернулися в прокуратуру Коростенського району за фактом розтрати бюджетних коштів і самоправства посадових осіб міської ради м Олевська.

Ідеться про непрозоре і необґрунтоване використання 22 тисяч гривень під час встановлення спортивного майданчика у місті. Деталі повідомив голова місцевого осередку проекту.

"За інформацією на сайті "Прозорро", 7 листопада, 2017 р. міською радою м.Олевська були закуплені у компанії ТОВ "Дитячі та спортивні майданчики" № 37095763 спортивні гімнастичні тренажери виробництва INTER Atletiko.

На офіційному сайті міської ради в статті "В Олевську встановили майданчик для занять Workout" було відзначено, що вартість тренажерів – 70 000 грн. Роботи по установленню здійснювали ліцензовані фахівці та коштувало це 22 000 грн.

Вартість робіт, яка складає 22 000 грн, вочевидь, завищена. Не дивлячись на це, посадові особи міської ради Олевської ОТГ підписали акт приймання товару та робіт".

На другий день при візуальному огляді було видно, що встановлені тренажери недбало, місцями просто труби вкопали в землю та навіть не закріпили цементом або бетоном. (Що зафіксовано на відео) При цьому, бетон був розлитий на ґрунт поруч з цим майданчиком і не прибраний. На самій галявині так само залишилися гірки землі, каміння, розлитий та остиглий цемент.

Учасники команди "Street Workout Olevsk" кажуть, що турніки занадто високі й місце на пустирі, де встановлені тренажери – це не зовсім те, чого вони очікували", – розповіли в олевському осередку "СтопКору".

Коментарі