На Житомирщині двоє прокурорів та поліцейський попалися на хабарництві

У Генеральній прокуратурі України продовжують боротися з корупціонерами в лавах прокуратури. Так, Генеральний прокурор Юрій Луценко поінформував про затримання кількох хабарників.

Новину повідомляє "Преса України".

За словами Луценка, під час одержання хабара в розмірі 10 000 гривень слідчі житомирської прокуратури спільно з управлінням внутрішньої безпеки затримали заступника начальника одного з райвідділів поліції. Окрім того, двоє прокурорів теж були помічені в отриманні хабара.

"Чистимось. Генінспекція ГПУ задокументувала начальника відділу прокуратури Київщини та прокурора Рівненщини, які в змові вимагали у підприємця 130 тисяч гривень за закриття справи. Сьогодні ж під час одержання хабара в розмірі 10000 гривень слідчими житомирської прокуратури спільно з УВБ затримано заступника начальника хорошівського райвідділу поліції. Л. Війтович", – сказав Луценко.

За словами Генпрокурора, затримання були проведені завдяки співпраці з небайдужими громадянами.

Кілька місяців тому "на гарячому" під час отримання хабара затримали капітана поліції в Тернопільській області. Відео спецоперації потрапило в Мережу.

Нагадаємо, колишній народний депутат України Олександр Шепелєв заявив, що раніше він дав хабар в розмірі 150 тисяч доларів Юрію Луценку, який на сьогодні очолює Генеральну прокуратуру.

Коментарі