На Запоріжжі працівник Центру надання адміністративних послуг “погорів” на хабарі

Державний реєстратор Центру надання адміністративних послуг однієї з районних державних адміністрацій вимагав 8 тисяч гривень неправомірної вигоди від підприємця за прискорення реєстрації права власності на нерухомість на Запоріжжі.

Про це проінформували у Департаменті захисту економіки Національної поліції України.

Як зазначили у департаменті, слідчим управлінням ГУНП у Запорізькій області за фактом вимагання неправомірної вигоди відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

"Під час досудового розслідування працівники УЗЕ встановили, що у травні цього року для реєстрації права власності на майно підприємець з повним пакетом документів звернувся до Центру надання адміністративних послуг РДА. Державний реєстратор цього центру повідомила, що гарантоване та позитивне вирішення цього питання можливе лише при одержанні нею 8 тисяч гривень. В іншому випадку, процедура буде максимально затягнута у зв'язку з можливим виявленням у переліку необхідних документів неповних даних", - йдеться у повідомленні.

17 червня оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Запорізькій області ДЗЕ Нацполіції та слідства затримали 53-річного посадовця в службовому кабінеті під час одержання 8 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Наразі проводяться санкціоновані обшуки.

Коментарі