На Запоріжжі адвокат хабарника довів суддям, що підсудний не винен

Орджонікідзевський райсуд визнав капітана податкової міліції винним в отриманні хабара у 10 тисяч, але адвокат засудженого зумів довести апеляційним суддям, що то є звичайне шахрайство.

У лютому минулого року працівники УБОЗ разом з прокуратурою затримали після отримання хабара старшого слідчого з особливо важливих справ Держфіскальної служби в області.

Досудове розслідування встановило, що 10 тисяч гривень були сплачені директором ТОВ "Буд-Енерго-Стандарт" хабарнику за непроведення ним перевірок суб'єктів підприємницької діяльності - контрагентів ТОВ - та подальшого кримінального переслідування.

Орджонікідзевський райсуд Запоріжжя визнав фіскала винним в отриманні хабара у 10 тисяч гривень та засудив його до 5-ти років позбавлення волі, а також позбавив звання капітана податкової міліції. Але засуджений не погодився з таким вироком та знайшов адвоката, який в апеляційній інстанції зумів довести, що все було не так, як представило слідство.

Зрештою, екс-фіскал отримав від Феміди покарання у вигляді 3 років обмеження волі.

Наразі орган держобвинувачення у роздумах - чи подавати касаційну подання на таку дивну ухвалу апеляційного суду Запорізької області.

Коментарі