Сім бойових гранат та згорток з речовиною рослинного походження вилучили у 26-річного чоловіка на залізничному вокзалі м. Маріуполь. Про це передає УНН з посиланням на центральний відділ поліції Донецької області.

"Службовий собака допоміг правоохоронцям виявити 26-річного чоловіка, який планував вивезти у мирний регіон 7 бойових гранат. Вибухонебезпечні предмети вилучені, загроза для населення ліквідована. Чоловікові загрожує кримінальна відповідальність", – йдеться у повідомленні.

Під час патрулювання на території залізничного вокзалу правоохоронці помітили чоловіка, який, побачивши поліцію, став помітно нервувати.

При перевірці службовий пес допоміг визначити, що в сумці у чоловіка знаходяться вибухонебезпечні предмети.

Виявилося, що в особистих речах 26-річний чоловік намагався вивезти 6 гранат Ф-1, 1 гранату РГД, запали до них, згорток з речовиною рослинного походження.

Всі боєприпаси та речовини вилучено та направлено на експертизу.

Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою кваліфікацією за ч. 1 ст. 263 "незаконне зберігання зброї та боєприпасів" Кримінального кодексу України, за що передбачено до 7-ми років позбавлення волі.

Коментарі