На Закарпатті прикордонникам пропонували 1200 євро хабара

На Закарпатті прикордонники запобігли двом спробам контрабанди сигарет.

Дві спроби дачі хабара учора прикордонники Чопського загону фіксували в пункті пропуску "Ужгород", що на кордоні зі Словаччиною, повідомляє Держприкордонслужба.

У першому випадку з України в пункт пропуску прибув мікроавтобус "Мерседес", яким керував українець. Під час перевірки у прикордонників виникли певні підозри, тому автівку скерували на поглиблений огляд. Вже прямуючи на оглядовий майданчик, водій запропонував прикордоннику 200 євро, аби його все ж пропустили через державний кордон. У ході проведення спільного з представниками митниці огляду було виявлено 160 пачок сигарет, які знаходилися в запасному колесі автомобіля. Тютюнові вироби вилучено. Сума їх оцінки склала майже чотири тисячі гривень.

У іншому випадку громадянин України пропонував прикордонникам одну тисячу євро. За ці кошти він хотів уникнути поглибленого огляду свого транспортного засобу. Як з'ясувалося, в конструктивних особливостях днища автомобіля "Рено" було приховано майже 940 пачок сигарет українського виробництва та порошок білого кольору, який знаходився у згортку від жувальної гумки. Знахідки вилучено, крім того чоловік втратив і свій транспортний засіб вартістю 300 тисяч гривень.

Інші новини

Коментарі