На Закарпатті посадовці вимагали 25 тис. дол хабара за виділення земельної ділянки

Прокуратура Закарпатської області спільно з управлінням СБУ України в області викрила злочинну схему одержання 25 тисяч доларів США неправомірної вигоди посадовцями Держгеокадастру в Закарпатській області.

Про це проінформували у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Наразі встановлено, що посадовці через посередника вимагали від місцевого підприємця 25 тис. дол. США за сприяння у безоплатному виділенні земельної ділянки площею 25 га в Ужгородському районі. У подальшому посадовці отримали частину раніше обумовленої суми хабара в розмірі 5 тис. дол. як завдаток за вчинення злочинних дій, після чого були викриті правоохоронцями.

У вказаному кримінальному провадженні, з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 1 ст.1 4, ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) тривають слідчі дії, спрямовані на документування протиправної діяльності викритих посадовців.

Згідно із санкцією ч. 3 ст. 368 (одержання хабара) КК України посадовцям загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.

Коментарі