На Закарпатті хірург зажадав вісім тисяч гривень за операцію

У Закарпатській області правоохоронці затримали лікаря хірургічного відділення, який за проведення операції та надання медичної довідки вимагав від громадянина вісім тисяч гривень.
 
У Департаменті захисту економіки Нацполіції повідомили, до їх співробітників звернувся 39-річний громадянин. Він повідомив, що один з лікарів районного медичного закладу вимагає у нього гроші за операцію та видачу довідки.
 
Свої послуги медик оцінив у вісім тисяч гривень і лише після отримання грошей пообіцяв допомогти хворому.
 
Горе-хірурга затримали під час отримання другої частини хабара. У нього вилучили сто доларів та майже три тисячі гривень.
 
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
 
Лікарю загрожує позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.
 
Затриманий перевіряється на причетність до вчинення інших фактів вимагання та отримання неправомірної вигоди за виконання своїх безпосередніх службових обов'язків.

Коментарі