Чиновниця вимагала від фермера за кожен гектар по тисячі доларів хабара.

Співробітники Служби безпеки України затримали першого заступника начальника Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Чиновниця при оформленні 25 гектарів землі під фермерське господарство вимагала від фермера за кожен гектар по тисячі доларів хабара. Робилося це під безпосереднім наглядом "смотрящого" від відомства з Києва – мешканця столиці, помічника діючого народного депутата України.

Чиновницю взяли "на гарячому" – в момент отримання хабара. За даним фактом відкрите кримінальне провадження.

"Головне управління Держгеокадастру в Закарпатській області напряму підпорядковується Києву. Ми неодноразово наголошували, що відомство займається махінаціями, поборами і збирає гроші в столицю. Писали з цього приводу звернення в Кабмін України з проханням провести обіцяну децентралізацію й повернути структурні підрозділи, жорстко централізовані в період Януковича, в підпорядкування облдержадміністрацій. Поки нічого не зроблено, корупційні схеми діють і далі (це стосується не тільки Держгеокадастру)", – зазначив губернатор Закарпаття Геннадій Москаль.

Коментарі