На Волині викрили схему нелегального ввезення автомобілів

Прокуратура Волині розслідує справу проти злочинної групи, яка організувала протиправну схему із розмитнення та реєстрації транспортних засобів. До злочину причетні четверо осіб. Про це повідомила прес-секретар прокурора Волині Наталія Мурахевич, передає УНН

Зловмисники протягом 2015-2016 років на території міста Луцька та Луцького району придбали низку фірм і організували ввезення через них на підставі завідомо підроблених документів на митну територію України транспортних засобів, які нібито відповідали стандарту Євро 5 (насправді – Євро 4), з подальшим їх розмитненням та реалізацією.

Членам злочинної групи оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. У межах провадження досліджується також причетність до незаконних схем службових осіб митниці.

Кримінальне провадження порушене за фактом шахрайства, фіктивного підприємництва, підроблення та використання підроблених документів (кримінальні правопорушення, передбачені ч.4 ст.190, ч.3 ст.28, ч.2 ст.205, ч.3 ст.28 та ч.4 ст.358 КК України).

Інші новини

Коментарі