На Волині працівник банку вимагав хабар за закриття кредиту

Служба безпеки України на Волині затримала працівника банку, який обіцяв за хабар погасити невиплачений кредит у розмірі 227 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-центр СБ України.

Спецслужби затримали на хабарі працівника однієї з банківських установ на Волині. Затримання юриста відділу проблемних кредитів проводила Служба безпеки України спільно з поліцією та прокуратурою.

Як відомо, працівник банку за виконання своїх послуг вимагав від волинянина 40 тисяч гривень. Здирник обіцяв закрити кредитний договір без фактичного погашення заборгованості у сумі 97 тисяч гривень та не стягнення пені у розмірі 130 тисяч гривень.

Співробітники спецслужб спільно з правоохоронцями затримали банкіра під час одержання неправомірної вигоди  у розмірі 40 тисяч гривень. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.4 ст.368-3 (Підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України. За санкцією статті банкіру погрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Раніше повідомлялося, що у Львівській області співробітникам Служби безпеки України вдалося затримати трьох поліцейських, які вимагали хабар.

Коментарі