На водохреща команда “Стоп Корупції” пірнула в ополонку

У таких спосіб команда проекту підтримала народні традиції та відсвятувала Водохреще.

Навіть десятиградусний мороз не злякав міцних духом. Загартовані в боях з корупціонерами хлопці з команди проекту «Стоп Корупції» вирішили підтримати традицію зимового купання на Водохреща і поїхали омиватися на Блакитні озера – за 15 км від Києва в обухівському напрямку.

Біля крижаної ополонки у формі хреста хлопці одяглися у фірмові футболки «Стоп корупції» та пірнули у воду, передаючи естафету одне одному.

«Ми присвячуємо це купання боротьбі з корупцією. Після освячення у хрещенській воді проект «СтопКор» зміцнів та загартувався», - повідомив співзасновник проекту правозахисник Богдан Хмельницький одразу після виходу з крижаної ополонки.

Стало духу пірнути у крижану воду і в журналістки "СтопКору" Лілії Ткачук. Дівчина саме поверталася зі зйомки сюжету і вирішила випробувати свою силу волі.

«Пірнаю на Водохреща сьомий рік поспіль за будь-якого морозу. А робота – не перепона для того, хто справді хоче увійти в свячену воду на Хрещення", - ділиться відважна Ліля.

Корупціонери, тремтіть! У таких міцних хлопців та дівчат вистачить здоров’я долати будь-які перепони на шляху до перемоги над корупцією.

Коментарі