На Вінниччині суддя отримав 10 років за систематичне хабарництво

Вінницький міський суд засудив суддю за отримання хабаря на 10 років позбавлення волі.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.

"Вінницьким міським судом суддю одного з районних судів області визнано винним у вчинені злочинів, передбачених ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) та ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України та призначено покарання у виді 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна, що належить засудженому на праві власності, з позбавленням права обіймати посаду судді строком на 3 роки", - йдеться у повідомленні.

За даними прокуратури, до набрання законної сили вироку судді обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання, а саме зобов'язано не залишати місце свого постійного проживання без дозволу суду та з'являтись до суду за першою ж вимогою.

"Судовим слідством встановлено, що суддя неодноразово отримував неправомірну вигоду за ухилення правопорушників від відповідальності у справах про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 130 (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) КУпАП", - додали у відомстві.

Коментарі