На Вінниччині працівники інтернату розкрадали продукти харчування

Активісти Офіцерського корпусу міста Ладижин, що на Вінниччині, зняли відео, на якому видно, як працівники Ладижинського інтернату виносять продукти харчування з інтернату, перелазячи через паркан та сідають в службовий автомобіль.

Ситуацію нам прокоментував громадський активіст Сергій Березюк, який був присутній під час подій.

"Нещодавно мені стало відомо про те, що працівники їдальні Ладижинського інтернату періодично виносять продукти харчування з інтернату, причому в великій кількості. Мені повідомили, що черговий винос продуктів харчування буде відбуватись ввечері в суботу, тому я звернувся до Офіцерського корпусу міста Ладижин по допомогу. Інформація підтвердилась, адже працівники інтернату виходили з нього не через головний вхід, а через інший, щоб їх ніхто не бачив, причому перелазили через паркан.

На виході з інтернату їх чекав службовий автомобіль. Ми звернулись до Тульчинського відділення поліції звідки виїхала оперативна група, яка відібрала пояснення і найближчим часом відповідно будуть проведені оперативно-розшукові дії. Відповідно ми будемо чекати від директора інтернату пана Мельника проведення внутрішнього службового розслідування та притягнення до дисциплінарної відповідальності працівників, які розкрадали продукти харчування", - сказав Сергій Березюк.

Коментарі