На Вінниччині пікетували мерію та поліцію з вимогою зупинити діяльність рейдерів Юрчишиних

Активісти "Стоп корупції" провели мітинг під стінами міської ради Хмільника та місцевого управління поліції. Мітингувальники вимагали від правоохоронців зупинити незаконну діяльність братів Юрчишиних та провести розслідування справ про напад з боку бізнесменів на журналістів проекту.

Подробиці акції повідомив журналіст Сергій Медяник.

"Ми з'ясували, що поліція Хмільника відмовилась розслідувати напади на знімальну групу "СтопКору", які відбулись у грудні минулого року на підприємствах Миколи Юрчишина. За нашою інформацією, керівник місцевої поліції особисто дав вказівку не відкривати за цим фактом кримінальні провадження за ст. 171. Про це нам повідомив виконувач обов'язків начальника поліції Хмільника Олександр Рибак. За нашими даними, головний поліціянт Хмільника Дмитро Руденко причетний до мордування та катування правозахисника Дмитра Гройсмана. Правоохоронець перебуває під впливом братів Юрчишиних, відтак відмовився відкривати справи за 171 статтею після серії нападів на "СтопКор".

Кишеньковий у Юрчишиних і міський голова Сергій Редчик, про це нам повідомили місцеві жителі. За словами людей, мер виконує усі корупційні забаганки братів-бізнесменів. До слова, молокозавод не сплачує за споживання води. У ході акції ми помітили позитивну тенденцію, місцеві жителі більше не сахаються від одного згадування прізвища Юрчишиних як раніше, а самі підходять до активістів та висловлюють свою підтримку", – розповів подробиці акції журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

Нагадаємо, напередодні активісти "Стоп корупції" пікетували управління поліції Вінницької області з вимогою розслідувати низку справ про напад на журналістів проекту з боку людей бізнесменів Юрчишиних.

Раніше активісти "Стоп корупції" провели акцію протесту під стінами Вінницької ОДА через рейдерство з боку місцевого депутата Юрчишина. Мітингувальники вимагали від політиків висунути недовіру колезі через незаконне привласнення залізничних рейок заводу у Старокостянтинові.
Нагадаємо, за результатами розслідування "СтопКору" ТОВ "АП НВП "Візит", якою спільно володіють народний депутат Петро Юрчишин та брат політика і депутат Вінницької обласної ради Микола Юрчишин, у Старокостянтинові на Хмельниччині викрала у підприємства ТОВ "Строймайстер" залізничні рейки. Рейдерство відбувалося під керівництвом начальника Старокостянтинівського відділу поліції Анатолія Чубенка. Поліціянти без жодних пояснень затримали директора ТОВ "Строймайстер".

Під час зйомок журналістського розслідування про викрадення залізничних рейок оборонного підприємства за знімальною групою "СтопКору" стежили невідомі. Пізніше, під час наступного етапу знімання, на журналіста та оператора проекту напав депутат Хмельницької обласної ради В'ячеслав Антонюк. У політика, а за сумісництвом співвласника компанії з оцінки нерухомості та банкрутства підприємств "Карат", хотіли дізнатись подробиці фіктивної біржової угоди, завдяки якій вдалось провернути незаконне привласнення майна заводу.

Додамо, що Рівненський апеляційний господарський суд визнав фіктивною біржову угоду, завдяки якій фірма народного депутата Петра Юрчишина отримала залізничні рейки заводу у Старокостянтинові. Відповідно до вироку суду, ТОВ "Візит" має повернути заводу "Строймайстер" незаконно захоплене майно.

Коментарі