На відомому пляжі Одеси порив вітру здув дитячий візок із немовлям у море (ВІДЕО)

11 березня на пляжі “Аркадія” через сильний порив вітру дитячий візок впав у море з пірсу. Мама немовляти кинулась за ним у воду. Обох врятував випадковий свідок події Василь Бушаров. Чоловік написав про те, що трапилось на сторінці у Facebook.

Солнечный, но ветреный день.Одесса. Аркадия. Пляж.Сидим, смотрим на море.Справа на пирсе замечаем суету. Там несколько взрослых людей. Один из парней снимает одежду. Причем снимает очень быстро. Неужели захотелось искупаться? Вода не теплее 5 градусов. Прыгает в воду с дальней стороны пирса. Через пол минуты на пирс поднимают женщину в темной одежде. Жива. С нее капает вода. Еще несколько секунд. На пирсе появляется ребенок. Потом тот самый парень, который прыгнул. Люди кутают ребенка в одежду. Скоро уходят с пляжа. Ветер был такой силы, что коляску с ребенком сдуло с пирса. Мама, прыгнула за ним следом. Думаю, что если бы не случилось рядом того парня, то утонули бы оба. Спаслись. Или правильно сказать спас. Коляску никто доставать из воды не стал.Ситуация простая и нелепая. Будьте осторожны. Не теряйте бдительности. И отдельное спасибо тому парню.Здоровья тебе, мужчина. Спасибо за твое большое сердце.

Posted by Василий Бушаров on Esmaspäev, 11. märts 2019

Як розповів Василь Бушаров, температура води на той момент не перевищувала п'яти градусів.

"Аркадія. Пляж. Сидимо, дивимося на море. Справа на пірсі помічаємо маячню. Там кілька дорослих людей. Один з хлопців знімає одяг. Причому знімає дуже швидко. Невже захотілося скупатися? Вода не тепліша за 5 градусів. Стрибає у воду з далекого боку пірсу", – написав він.

Також він додав, що приблизно через 30 секунд на пірс підняли жінку, а ще через кілька секунд – маленьку дитину, а потім з води вибрався молодий чоловік.

"Люди кутають дитини в одяг. Швидко йдуть з пляжу. Вітер був такої сили, що возик з дитиною здуло з пірсу. Мама, стрибнула за нею слідом. Гадаю, що якби не сталося поруч того хлопця, то потонули б обидва. Врятувалися. Або правильно сказати – врятував", – додав Бушаров.

Він також зазначив, що возик ніхто діставати з води не став – він залишився в море, і виклав відео з предметом, що "потонув".

Читайте також: "Смерті, травми і понад 500 міст і сіл без світла: ДСНС про наслідки негоди в Україні".

Коментарі