На український ринок повернулась відома словенська авіакомпанія

Компанія Adria Airways знову здійснюватиме рейси до України. Тепер мандрівники зможуть вирушити з Києва до словенської столиці та назад прямим рейсом.

Новину передає "Преса України".

Словенська авіакомпанія Adria Airways знову обслуговуватиме українських пасажирів. Після п'ятирічної перерви перевізник вже здійснив перший словенсько-український рейс. А саме з Києва до Любляни та назад до Києва. Так, з 29 жовтня українські мандрівники мають змогу подорожувати до Словенії тричі на тиждень, щопонеділка, щоп'ятниці та щосуботи. Назад до України рейси здійснюватимуться щочетверга, щоп'ятниці та щонеділі.

Варто зазначити, що рейси здійснюватиме повітряне судно Bombardier CRJ-900LR. Його вік – 9 років. Вартість квитків в одну сторону стартує від 108 євро.

Як повідомлялось раніше, нещодавно Львів та Мілан з'єднали прямими авіарейсами. Рейси до світової столиці моди здійснює італійська авіакомпанія "Ernest Airline". Мандрівники мають змогу подорожувати до Італії двічі на тиждень, щоп'ятниці та щонеділі. До слова, в агентстві Airlineratings раніше оприлюднили рейтинг найбезпечніших авіакомпаній світу на 2017 рік.

Коментарі