На Тернопільщині очільника місцевої прокуратури судитимуть за хабарництво

Обвинувальний акт відносно керівника Чортківської місцевої прокуратури Тернопільської області скеровано до суду. Про це передає УНН з посиланням на управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

"Генеральною інспекцією ГПУ закінчено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно керівника місцевої прокуратури Тернопільської області", – йдеться у повідомленні.

Встановлено, що на початку березня 2017 року керівник Чортківської місцевої прокуратури Тернопільської області вимагав від прокурора цієї ж прокуратури надати йому грошові кошти у сумі 5 тис. грн за нібито вирішення ним питання про складання ГПУ позитивного висновку щодо перевірки стану додержання законів на напрямку роботи, закріпленому за підлеглим прокурором.

Слідчими ГПУ 22.03.2017 року посадовця після одержання від підпорядкованого прокурора коштів у сумі 5 тис. грн затримано у порядку ст. 208 КПК України.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч.1 ст.190, ч.4 ст.27, ч.2 ст.15, ч. 3 ст. 369 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою (шахрайство) та підбурювання до замаху на надання неправомірної вигоди службовим особам, які займають відповідальне становище за не вчинення дій службовими особами в інтересах того хто надає таку вигоду дій з використанням наданого їм службового становища).

Нагадаємо, що за вказані правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8-ми років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Інші новини

Коментарі