На Тернопільщині начальник лісгоспу організував незаконну схему експорту деревини

На Тернопільщині викрили заступника начальника лісгоспу, який організував незаконну схему експорту деревини. Про це повідомили у прес-службі національної поліції України.

Правоохоронці повідомили, що чиновник зробив зі своїх родичів та знайомих підприємців, через яких проводився експорт лісопродукції. Вона була придбана у держпідприємств на підставі фіктивних документів про походження деревини.

Крім цього встановлено, що незаконно здобута деревина розпилюється та переробляється у столярному цеху. Де-юре – власник одна особа, де-факто – реальні керівні та організаційні функції здійснює заступник начальника лісгоспу через дружину.

В межах кримінального провадження правоохоронці провели 19 санкціонованих обшуків приміщень лісових господарств області, а також у столярних цехах. Вони вилучили 28 піддонів із готовими виробами з дуба, майже тисячу одиниць необрізаної дошки та 75 стовбурів дерева породи "дуб2, а також устаткування для переробки деревини.

Крім того, печатки фізичних та юридичних осіб та 195 чистих бланків документів про походження лісопродукції із відтисками оригіналів печаток суб'єктів підприємницької діяльності, частина з яких вже була підписана.

Під час проведення обшуку помешкання організатора схеми також було вилучено понад $11,7 тис.

Коментарі