На Сумщині викрили незаконну діяльність з торгівлі скрапленим газом

Працівники податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області виявили та припинили незаконну діяльність з торгівлі скрапленим газом на двох автогазозаправних станціях. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Сумській області, передає УНН.

Так, оперативники  ГУ ДФС у Сумській області отримали інформацію про підприємство, яке зареєстроване в іншому регіоні, проте здійснює діяльність із заправки автотранспорту пальним на території Сумської області.

"Підприємство діяло без необхідних документів дозвільного характеру для експлуатації устаткування підвищеної небезпеки, що створювало загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків", - розповіли податківці.

За підсумками проведених заходів фахівцями фіскальної служби було виявлено автогазозаправне обладнання. За його допомогою відбувалася реалізація скрапленого газу пропан-бутану без необхідних дозвільних документів на двох автогазозаправних станціях.

"Потім вилучили 14,8 тис. літрів скрапленого газу пропан-бутану та автогазозаправне обладнання (металеві місткості, колонки для відпуску скрапленого газу) загальною орієнтовною вартістю понад 1 млн гривень", – повідомили у регіональному відомстві ДФС.

Нагадаємо, в Україні зросли ціни на автогаз. За даними фахівців та експертів, здорожчання скрапленого газу спровокували: обмеження постачання з РФ, ріст попиту, відсутність інфраструктури та незначна кількість трейдерів.

Коментарі