На Сумщині росіянин відбувся штрафом за спробу дачі хабара

За спробу дачі хабара у 500 рублів громадянина Росії покарали штрафом у 8,5 тисяч гривень.

Білопільським відділом Конотопської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення стосовно 37-річного громадянина Російської Федерації, який пропонував військовослужбовцями прикордонної служби ВПС "Білопілля" Сумського ПЗ неправомірну вигоду в розмірі 500 рублів (близько 200 грн), повідомляє прес-служба прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 31.05.2016 під час перетину на власному транспортному засобі громадянином Ш. Державного кордону прикордонники виявили, що термін дії страхового полісу на даний автомобіль минув. У свою чергу Ш. запропонував військовослужбовцям неправомірну вигоду за умови, що останні дозволять йому перетнути кордон без відповідних документів у порушення вимог чинного законодавства. Неправомірні дії громадянина Російської Федерації зафіксовано засобами відео та аудіо фіксації.

Як повідомив начальник Білопільського відділу Конотопської місцевої прокуратури Сергій Жмурко, оскільки Ш. повністю визнав свою вину, то обвинувальний акт було направлено до суду разом з угодою про визнання винуватості. На даний час рішенням суду, в межах санкції інкримінованої статті, громадянину Ш. призначено покарання у вигляді 8,5 тис. грн штрафу.

Коментарі