На Сумщині лікаря судитимуть за хабар у 1,5 тис. дол.

Лікар Глухівської центральної районної лікарні вимагав 1,5 тис. дол. США за вирішення питання щодо працевлаштування фельдшера в зазначену медичну установу. Про це передає УНН з посиланням на прес-службу прокуратури Сумської області.

Прокуратурою Сумської області спільно з управлінням захисту економіки Національної поліції України в рамках кримінального провадження задокументовано факт вимагання лікарем Глухівської центральної районної лікарні неправомірної вигоди від фізичної особи за вирішення питання щодо працевлаштування фельдшера в зазначену медичну установу.

"Сьогодні, 31 липня 2017 року, медичного працівника затримано безпосередньо після одержання 1,5 тис. дол. США", – йдеться у повідомленні.

На даний час тривають першочергові слідчі дії, вирішується питання про повідомлення медику про підозру за ч. 3 ст. 368 (вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-ьох років, з конфіскацією майна.

Інші новини

Коментарі