На стражі лісу: керівники Дрогобицького лісгоспу збагачуються на сумнівних рубках

Гектари українського лісу вирубуються під виглядом очищення неіснуючих доріг. Даний факт підтверджено екологічною інспекцією. На момент приїзду знімальної групи «СтопКору» екологи фіксували чергове порушення у Доброгостівському лісництві.

"Тут взагалі не має бути цього кар’єра. Його не має бути, на нього немає жодних дозволів. Цей кар’єр є просто збагаченням певних осіб. А в даному випадку тут збагатився лісничий", – коментує районний мисливствознавець ДП «Дрогобицьке лісове господарство» Василь Дмитришин.

Таких кар’єрів в лісі декілька. Примітним є те, що всі вони виникли вздовж неіснуючої дороги.

Головний лісничий Доброгостівського лісництва ДП Василь Панів також присутній на події. Втім, під час спілкування з журналістами лісничий почав клеїти дурника: «Кар’єрів у нас немає. Не бачив. Ви виконуєте замовні матеріали».

А тепер найцікавіше: згідно з декларацією, за минулий рік лісничий Панів заробив аж 93 тисячі гривень. Але знімальна група «СтопКору» готова показати глядачам маєток лісничого. До речі, за сумісництвом Василь Панів є депутатом Дрогобицької міської ради.

Зверніть увагу на будинок поруч – там живе керівник Дрогобицького лісгоспу – Матяшовський Василь. Тож журналісти вирушили до нього. Проте знайомство з керівником почалось з буквального наїзду на оператора. Зрештою, керівник погодився говорити лише тет-а-тет. Ми публікуємо цю розмову тільки тому, що в ній пролунала невиконана обіцянка:

– Я розберуся і тоді дам чітку відповідь. Я сам все то обійду. В понеділок, у вівторок. Я через Василя з вами зв’яжуся. Я два дня піду, і я з вами зв’яжуся. Сам.

– І з понеділка зустрічаємося?

– Так.

Представники «СтопКору» на Львівщині написали заяву в поліцію. І тепер наша команда бере під контроль ці порушення. Дізнавайтесь подробиці з репортажу: 

Коментарі