На стінах – цвіль, у директорки – хміль: шокуючі реалії дитячого садочка «Теремок» у Баришівці

Зі скаргами щодо небезпечного звалища і невідомих осіб, які гарують там без жодних документів, мешканці села Баришівка на Київщині не раз зверталися до тутешнього очільника – Олександра Вереніченка. Однак той, як запевняють люди, навіть слухати селян не хоче.

«Поваги зовсім нема… такого начальства ще не бачили!» - обурюються місцеві жителі.

Ще одним об’єктом, до якого знімальну групу «СтопКору» запросила громада, став дитячий садок. Але умови, у яких тут виховують малечу, важко назвати людськими. У підвалі – смітник і цвіль, а у самих групах – прямо за шафками із дитячим одягом – квітує грибок. Батьки скаржаться, що майже усі вихованці постійно кашляють, а у деяких вже з’явилися симптоми алергічного запалення.

«Ми ходимо в групу, в якій знаходиться пліснява, грибок на стінах, ми неодноразово зверталися до наших голови і завідуючої і всіх, на що не було ніякої реакції», - скаржиться мати вихованця ДНЗ «Теремок» Світлана Костюченко.

Але справжній шок чекав на журналістів у кабінеті очільниці Віри Федорівни, куди вони зайшли за поясненням. Адже пані директорка зустріла їх… напідпитку.

Подробиці резонансного розслідування «СтопКору» у сюжеті Наталі Дігтяр:

Коментарі