На Сході викрили злочинну групу, яка щомісяця постачала на окуповані території товарів на 20 млн. грн

11.07.2016 12:04

Організовану злочинну групу, що впродовж останніх двох років незаконно переправляла товарно-матеріальні цінності на тимчасово окуповані території, викрила Служба безпеки України в районі проведення антитерористичної операції.

Про це повідомляє прес-служба СБ України.

Щомісячно ділки переправляли через лінію розмежування товарів на 20 мільйонів гривень. Їх діяльність на території, що підконтрольна українській владі, прикривали окремі представники правоохоронних органів. Також зловмисники користувалися повною підтримкою терористів на тимчасово окупованих територіях.

Співробітники СБ України затримали одного з організаторів угруповання під час спроби перетнути лінію розмежування на КПВВ "Зайцеве". У ході обшуків за місцями проживання та автомобілях зловмисників оперативники спецслужби спільно з Донецькою обласною прокуратурою вилучили 835 тисяч гривень та документи, що підтверджують їх протиправну діяльність. Зокрема, деякі документи свідчать про сталі зв’язки ділків з бойовиками.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України. Досудове слідство завершується, планується оголошення про підозру всім учасникам протиправної діяльності.

Також СБ України перевіряє інформацію про причетність зловмисників до сприяння або участі у незаконних збройних формуваннях.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X