На Сході України військові РФ грабують продуктові магазини –ГУР

Військовослужбовці підрозділу морської піхоти збройних сил Російської Федерації вночі пограбували в населеному пункті Безіменне продуктовий магазин.

Про це розповіли в прес-службі ГУР.

"Попри особливі заходи російської окупаційної влади, спрямовані на профілактику протиправної діяльності, продовжує зростати кількість злочинів скоєних військовослужбовцями, в тому числі громадянами РФ", – йдеться в повідомленні.

Розвідники розповіли, що місцеві мешканці населеного пункту Безіменне звинувачують військовослужбовців 9 окремого штурмового полку морської піхоти РФ у крадіжках та незаконному заволодінні майном.

"Зокрема, у пограбуванні в ніч з 23 на 24 січня 2017 року продуктового магазину на місцевому ринку", – повідомили у відомстві.

Раніше повідомлялося, що Федеральна служба безпеки РФ та спецслужба "ДНР" почали примусово відправляти на передову бойовиків, які були незадоволені діяльністю місцевої влади та РФ.

Нагадуємо, в окупованому населеному пункті Брянка десять російських військових дезертували з підрозділу протиповітряної оборони. Також п'ятеро військових отримали тяжкі поранення.

Коментарі