На Рівненщині тиждень голодує вчителька, яку звільнили з роботи

Вчителька міста Березне Оксана Осовська чекає рішення суду щодо її незаконного звільнення зі школи. В знак протесту вона також оголосила голодування. З’явилися деталі історії.

Новину повідомляє Gazeta.ua, передає "Преса України".

Стало відомо, що вчителька міста Березне Рівненської області Оксана Степанівна Осовська вже сьому добу не вживає їжі. Таким чином 50-річна вчителька біології протестує проти її звільнення зі школи №2, а також вимагає звільнення недобросовісного директора.

13 серпня на своїй сторінці у соцмережі жінка розповіла, що її звільнив директор, 54-річний Віктор Боровець. З цього дня вона й розпочала голодування. При цьому відомо, що Боровець наважився на підлі кроки – провокації конфліктів у навчальному закладі, заклики до наклепів на вчителів, які йому не подобаються, цькування. За словами звільненої, директор навіть дозволив собі побити її дочку.

"Віктор Іванович працює директором майже 10 років. Виживає і цькує учителів, які йому не подобаються. Навмисно провокує конфлікти. Робить так через власну зарозумілість та амбіції. Тільки прийшов на посаду, вимагав від мене і моєї матері, яка працювала теж вчителем біології, звести наклеп на колегу. Ми відмовилися. Відтоді постійно до нас мав претензії. Думали, змінився, коли позвав на роботу мою доньку. Вона саме закінчила університет. Але цькування продовжувались. Його заступники зривали мої і доччині уроки. У січні побив мою доньку. Їй викликали "швидку". Я так перенервувала, що теж злягла. Коли повернулась із лікарняного, мене звільнили. Ніби за систематичне порушення дисципліни", – розповіла свою історію Осовська.

Відомо, що Оксана Осовська не працює з 2 квітня. За 29 років стажу вона не мала жодних претензій. Тому й подала позов до суду, щоб її звільнення визнали незаконним. На бік вчительки біології стала керівник обласної громадської ради по освіті Надія Гусарук. За словами останньої, Осовська – професіонал, а Боровець всіх обливає брудом. Гусарук також підтвердила, що він побив дочку звільненої вчительки.

Тим часом сам Віктор Боровець усі звинувачення відкидає. Так, він очікує, що суд буде на його стороні.

"Шановне товариство! Шосту добу я голодую. Яка реакція місцевої влади? Директор школи Боровець В.І., голова Березнівської районної адміністрації Люшин В.Г., начальник Рівненського обласного управління освіти Таргонський Г.М. поливають багном мене та мою дочку у ЗМІ", – також 18 серпня написала на своїй сторінці у соцмережі Оксана Осовська.

Коментарі