На Прикарпатті ліквідували потужний конвертаційний центр

Сьогодні, 10 лютого, співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою припинили діяльність конвертаційного центру у Дніпрі. Члени цієї організації розробили злочинну схему  за допомогою якої понад 45 підприємств перераховували безготівкові кошти на фіктивні рахунки задля подальшої конвертації.

Про це розповіли в прес-центрі СБУ.

"Працівники конвертаційного центру запровадили злочинну схему, відповідно до якої понад 45 приватних підприємств з різних областей України перераховували безготівкові кошти на рахунки фіктивних підприємств для подальшої конвертації. Ці організації були зареєстровані на підставних осіб. Упродовж минулого року зловмисникам далося перевести у готівку більше, ніж 600 мільйонів гривень", – йдеться у повідомленні.

Працівники СБУ затримали кур'єра конвертаційного центру неподалік одного з банків Дніпра. При ньому було 140 тисяч готівки.

Під час проведення обшуків в офісі, помешканнях та автомобілях правопорушників було знайдено та вилучено документацію та печатки незаконних підприємств, а також комп'ютери, де містилась інформація про нелегальні грошові перекази.

На даний момент правоохоронці відкрили кримінальну справу за частиною 2 статті 364 ККУ. Продовжується слідство.

Раніше повідомлялося, що в Донецькій області оперативники спецслужби викрили потужний конвертцентр.  Обіг фіктивного підприємства складав 300 мільйонів гривень.

Коментарі