На Прикарпатті депутати вирішили замість школи збудувати для себе будинки

На Франківщині депутати та поліцейські розділили між собою територію для забудови будинками. Це не сподобалось громаді, яка очікувала побачити не приватні будинки, а школу. Тим не менше за ласий шматок землі народні служителі почали судову тяганину. 

Журналісти сайту "Наші гроші" дізнались, що в Івано-франківській області двоє депутатів разом з поліцією виділили для себе 3 га землі. Однак громада збиралась збудувати на ділянці школу, дитячий садок та стадіон. Зокрема, мова йде про земельну ділянку у селі Драгомирчани Тисменицького району.

Відомо, що у минулому році сільрада змінила цільове призначення ділянки площею близько 3 га, поділивши її на 21 приватну ділянку для індивідуальної забудови. Ласі шматки передбачались сільському голові Степану Дем’яніву, депутатам та працівникам поліції.

Однак незадоволені рішенням люди вимагали скасувати це рішення. Що в результаті й відбулось. Тим не менше, троє людей, які мали освоювати виділені раніше сільрадою території для власних потреб вирішили оскаржити рішення сесії у судах.

Це депутат сільської ради Володимир Драгомирчан, дружина сільського депутата Юрія Ростковича - Мирослава Хомик, та Олег Качанівський, який працює в управлінні захисту економіки в Івано-Франківській області ДЗЕ НП України.

За даними журналістів, Драгомирчан вже отримав відмову у закритті справи у Тисменицькому районному суді й передачі її на розгляд до Івано-Франківського окружного адмінсуду.

Коментарі