На Франківщині депутати та поліцейські розділили між собою територію для забудови будинками. Це не сподобалось громаді, яка очікувала побачити не приватні будинки, а школу. Тим не менше за ласий шматок землі народні служителі почали судову тяганину. 

Журналісти сайту "Наші гроші" дізнались, що в Івано-франківській області двоє депутатів разом з поліцією виділили для себе 3 га землі. Однак громада збиралась збудувати на ділянці школу, дитячий садок та стадіон. Зокрема, мова йде про земельну ділянку у селі Драгомирчани Тисменицького району.

Відомо, що у минулому році сільрада змінила цільове призначення ділянки площею близько 3 га, поділивши її на 21 приватну ділянку для індивідуальної забудови. Ласі шматки передбачались сільському голові Степану Дем’яніву, депутатам та працівникам поліції.

Однак незадоволені рішенням люди вимагали скасувати це рішення. Що в результаті й відбулось. Тим не менше, троє людей, які мали освоювати виділені раніше сільрадою території для власних потреб вирішили оскаржити рішення сесії у судах.

Це депутат сільської ради Володимир Драгомирчан, дружина сільського депутата Юрія Ростковича - Мирослава Хомик, та Олег Качанівський, який працює в управлінні захисту економіки в Івано-Франківській області ДЗЕ НП України.

За даними журналістів, Драгомирчан вже отримав відмову у закритті справи у Тисменицькому районному суді й передачі її на розгляд до Івано-Франківського окружного адмінсуду.

Коментарі